گروه مجموعه اسپیرال

گروه مجموعه اسپیرال 

گروه سرگرمی و تفریحات داخل سالن «اسپیرال» فعالیت خود را در آذرماه سال ۱۳۹۸ با تشکیل گروه سناریو نویس جهت راه‌اندازی اولین اتاق فرار خود در تهران به نام "پنهان شده در سایه" آغاز کرد.

بر خلاف اینکه چند سال از افتتاح اولین اتاق فرار در ایران گذشته بود، گروه اسپیرال با خلاقیت و مهارتی که در تیم هم‌بنیانگذاران خود دیده بود سعی کرد بازی‌هایی متفاوت و برجسته‌ای به صورت سریالی (پشت سر هم) طراحی و بهره‌برداری کند.

در حال حاضر، وجود المان‌های متفاوت از جمله مکانیکی، الکترونیکی و حتی دیجیتالی در بازی‌های مجموعه اسپیرال وجه تمایز آن با سایر اتاق فرارهای موجود در کشور است و در آینده نیز سعی بر آن دارد تا با بکارگیری از فن‌آوری‌های نوآورانه فضای متفاوتی برای علاقه‌مندان به این سرگرمی ایجاد کند.


راه ارتباطی با دفتر مرکزی:

تهران، خیابان الهیه، نرسیده به تقاطع خزر، پلاک ۹ طبقه ۳

info@escapespiral.com

۰۹۱۲۷۹۱۸۰۱۳

@EscapeSpiral


گروه طراحی
 معما

علی سرمدی، متولد ۱۳۷۰ یک گیمر حرفه‌ای بود که توانست با تشکیل گروهی از افراد خلاق و متعهد برای طراحی معماها و چالش‌های بازی، بستر مجموعه اسپیرال را فراهم کنم.

سرپرست تیم و
 مدیرعامل

رضا سلطان‌آبادی متولد ۱۳۴۶ و یکی از برجسته‌ترین مدیران آموزش پرورش کشور بوده که از روی علاقه شدید به حوزه اتاق فرار وارد شده است.

تیم اجرای
 دکور و فضاسازی

طه صفوت متولد ۱۳۶۷ و علاقه‌مند به حوزه بازی و سرگرمی با سرپرستی تیم اجرایی اتاق فرار کار خود را در اسپیرال شروع کرد.

کارشناس
  امور فنی و الکترونیک

رضا رضوانی متولد ۱۳۷۱ و متخصص امور فنی، برق و الکترونیک به عنوان جوانترین عضو گروه در مجموعه اسپیرال فعالیت می‌کند تا با استفاده از راهکارهای نوین در عملیاتی کردن ایده‌های تیم، مسیر اجرای امور فنی به راحتی فراهم شود.

تیم طراحی
  مدیا و گرافیک

سید صدرا حسینی متولد ۱۳۶۸ در زمستان ۱۳۹۸ به تیم اسپیرال پیوست که به واسطه مهارت و ذوق هنری که داشت، سرپرستی تیم طراحان و ساخت مدیا را برعهده گرفت.


Notice: Undefined index: in /home/escapes1/public_html/wp-content/themes/Betheme/functions/builder/front.php on line 284
BUY NOW
سؤالی دارید یا میخواید رزرو کنید؟ کلیک کنید